Češpivová Jana

Jana Češpivová - lektorka projektového managementu
Hodnocení lektora účastníky:      

Ing. Jana Češpivová
Lektorka projektového řízení

 

Odborné zkušenosti

Lektorka Jana Češpivová deset let pracuje jako konzultantka a projektová manažerka. Pracovala na IT projektech v oblasti Business inteligence a jako Business konzultant a Projektový manažer pro nadnárodní společnosti.

Prošla celu řadou projektů v této oblasti od samého počátku až po jeho ukončení, včetně poskytování následné podpory. Paní Češpivová vystudovala na Fakultě stavební ČVUT v Praze obor podnikání a řízení ve stavebnictví.

Od roku 2009 působí v oblasti manažerského poradenství. Zde úspěšně aplikuje nabyté zkušenosti a znalosti, a to zejména v oblasti procesní, strategické a projektového řízení, ať už jako nezávislá poradkyně, či projektová manažerka.  

Další zajímavosti

Lektorka je jedním z mála českých akreditovaných lektorů mezinárodní metodiky pro řízení projektů PRINCE2®. Současně aktivně školí a vede workshopy. Působí také jako lektor na podnikohospodářské fakultě VŠE v Praze, kde také studuje doktorské studium. Tématem její práce je projektové a procesní řízení v malých a středních podnicích.

Osvědčení a certifikáty

Získala certifikáty CIMA A, B (strategické plánování), ITIL v03 (procesy IT), PRINCE 2 (projektové řízení), Lean Six Sigma (optimalizace procesů).

 

V této kategorii nemáme aktuálně žádné webináře. Přejděte na úvodní stránku.