Benradouane Katarína

Mgr. Katarína Benradouane - lektorka osobního rozvoje
Hodnocení lektora účastníky:      

Mgr. Katarína Benradouane
Lektorka, učitelka a účetní

 

Odborné zkušenosti

Lektorka vystudovala Pedagogickou fakultu UP v Olomouci se zaměřením na poradenství v oblasti psychologie, speciální pedagogiky a řízení lidských zdrojů. Za posledních více než 5 let absolvovala řadu kurzů a odborných školení, která se zaměřují na poradenství v oblasti vzdělávání dospělých. 
V současnosti se vedle lektorské a konzultační činnosti specializuje na přípravu a realizaci rozvojových programů, výběrových řízení, koučování a poradenskou činnost, v mnohých firmách působí také jako externí konzultant a odborný poradce. Vede firemní tréningy zaměřené mimo jiné na komunikační a prezentační dovednosti, obchodní dovednosti a vyjednávání, řízení lidských zdrojů, teambuilding, time-management a stres-management.  

Další zajímavosti

V současnosti také pracuje v Centru krásy a relaxace v Praze, kde poskytuje řadu terapií pro harmonizaci duše a těla. Cílem je individuální kosmetická a relaxační péče o klienty, změna postojů k vlastnímu prožívání a řešení obtížných životních situací jako je např. stres a syndrom vyhoření, problémy v mezilidských vztazích, obezita a nadváha apod.  Na cestě za sebepoznáním absolvovala mnoho kurzů, seminářů a tréninků pro rozvoj osobnosti. Má zkušenosti v oblasti práce s lidmi, práce s energií, dechem, meditace, jógy a relaxace, nalezení vnější i vnitřní krásy.

 

V této kategorii nemáme aktuálně žádné webináře. Přejděte na úvodní stránku.